0,00 Kč

Europark 25.2.2012

Vloženo: 29. 02. 2012

TZ: Odpoledne v OC Europark Štěrboholy patřilo hrám a hlavolamům
 
Hlavolamy nás baví.
A jistě budou bavit i naše návštěvníky. Na tom se shodli zástupci OC Europark Štěrboholy a prodejny Svět her. Rozhodli se proto uspořádat odpoledne plné her a hlavolamů.
Odpoledne v sobotu 25. února 2012 se před prodejnou Svět her v Europarku objevily stánky, u kterých si malí i velcí mohli vyzkoušet nejrůznější hry a hlavolamy z nabídky zdejší prodejny Svět her. Během doby, kdy si zde hráli a lámali si hlavu, se zároveň dozvěděli spoustu zajímavostí, protože moderátor Tomáš Fíla si po celou dobu povídal se známým sběratelem hlavolamů RNDr. Jaroslavem Flejberkem.
Víte například, jaký je vztah hlavolamů a her? „Hlavolam je hra pro jednoho a hra je vlastně hlavolam pro více zúčastněných,“ říká dr. Flejberk, v tomto oboru skutečně odborník na slovo vzatý.
Návštěvníci si mohli zasoutěžit se známými a oblíbenými hlavolamy – ježkem v kleci a Rubikovou kostkou. Ti nejlepší si za odměnu odnesli zábavné stolní hry. A všichni si také mohli s 20% slevou zakoupit hry a hlavolamy z nabídky prodejny Svět her.
Marketingová manažerka Europarku Petra Pořízková byla s akcí spokojená: „Je vidět, že návštěvníci přišli na tuto akci cíleně a že se zde baví. Mohou si na všechny hry a hlavolamy sáhnout, vyzkoušet si je. Mají rádi interaktivní činnosti, navíc mohou i vyhrát, což je motivuje. My jako obchodní centrum zaměřené na rodiny s dětmi zařazujeme do programu různé volnočasové aktivity, třeba divadélka, ale i různé worshopy – vánoční nebo velikonoční. Tato akce naši nabídku dobře doplnila. Myslím proto, že odpoledne plné her a hlavolamů by se mohlo opakovat, jako vhodný termín kromě tohoto předjarního vidím brzký podzim, tedy dobu, kdy se děti vracejí do školy.“
 
Lada Sitová
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 19.05.2017 kamibe
  Měla jsem zálusk na nějaký hlavolam, a protože v našem městě bylo místo, kam jsem mohla zajít, zrušeno, obrátila jsem se na internet. Osobně bych raději zašla do kamenného obchodu. Nákup přes net má výhodu, že ho mohu provést kdykoli, i v pozdních nočních hodinách.
 • 13.05.2017 jolana
  dostala jsem jinou barvu výrobku,než tu co jsem si objednala
 • 25.04.2017 Anonymní
 • 03.04.2017 BLfyzio
  Maximální spokojenost, všem doporučuji!
 • 24.03.2017 Paajii

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací