0,00 Kč

Hry a zábava

Vloženo: 03. 07. 2012

Hravá oslava

Životní jubileum je pro většinu lidí příležitostí k oslavě, na kterou pozvou své přátele. Pro někoho ale bývá i důvodem k zamyšlení. Spojit věci zdánlivě se vylučující, tedy oslavu s přemýšlením a lámáním hlavy, napadlo známého českého sběratele hlavolamů Jaroslava Flejberka.

Perfektní zázemí pro setkání skupiny oslavenců a gratulantů z řad bývalých spolužáků našel v hotelu garni Petra na Slapech (Ždáň). Na přelomu dubna a května se zde sešli pod heslem „I dospělí si mohou hrát“.
Nejrůznější hlavolamy představovaly výzvu pro hloubavé, kteří je mohli řešit od snídaně až do večerního posezení na terase. Zkrátka – pokud tady někoho bolela hlava, pak to bylo většinou z poněkud jiných důvodů než při běžném průběhu oslav :).
Krásné počasí umožnilo zařadit i sportovní hry z nabídky hotelu, ať již stolní tenis nebo oblíbený minigolf. Nejúspěšnější golfisté si odnesli cenu – samozřejmě v podobě hlavolamu.
A pohrát si mohli zúčastnění dokonce i během pěšího výletu do Štěchovic – tentokrát díky zábavným úkolům na nedávno vyznačeném vycházkovém okruhu.

Domů si všichni odváželi nejen dobrou náladu a spoustu zážitků, ale také hlavolamy. Nejen ve formě drobné pozornosti pro hosty, ale třeba i jako zajímavý dárek pro někoho z blízkých, k jehož výběru a zakoupení je inspirovala právě osobní zkušenost s řešením hlavolamů během pobytu.

Lada Sitová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 22.06.2017 Danka
  Pokud jim tento seriózní přístup k zákazníkům do budoucna vydrží, tak mají místo na trhu jisté. Klidně zde nakupujte.
 • 20.06.2017 Anonymní
  Doporučuji
 • 07.06.2017 Anonymní
  příjemné a přehledné prostředí, spolehlivá dodávka
 • 25.05.2017 eSTe
  Perfektní servis
 • 19.05.2017 kamibe
  Měla jsem zálusk na nějaký hlavolam, a protože v našem městě bylo místo, kam jsem mohla zajít, zrušeno, obrátila jsem se na internet. Osobně bych raději zašla do kamenného obchodu. Nákup přes net má výhodu, že ho mohu provést kdykoli, i v pozdních nočních hodinách.

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací