0,00 Kč

Kaleidoskopy a krasohledy

Vloženo: 08. 11. 2009

Každý se s nimi už nejméně jednou setkal. Ať už jako děti ve školní družině nebo pak jako dospělí při vyklízení krabic z půdy. Zvenčí mohou vypadat různě co do velikosti i vzhledu, nejkrásnější na nich ale je nahlédnutí dovnitř. Otevře se pohled do nekonečného světa barevných sklíček a zrcadel nebo na několikanásobně roztříštěný obraz, který je před Vámi.
Řeč je o kaleidoskopech a krasohledech. V obou případech tvoří tělo kouzelné hračky tělo z plastu nebo tvrdého papíru.
Obraz v krasohledu připomíná pohled skrz oko mouchy, je mnohokrát rozložený soustavou zrcadel, která jsou uvnitř tubusu.
Kaleidoskopy v sobě také skrývají optickou soustavu zrcadel, zobrazují ale rozložený obraz barevných střípků a třpytek, které se ve víčku pohybují.
Existují kapalinové kaleidoskopy, kde korálky padají v zatavené trubičce naplněné olejem, nebo suché kaleidoskopy, kde se barevné kuličky otáčením pohybují v dutém víčku.
Kaleidoskopy a krasohledy se vyrábí v několika velikostech od pěticentimetrového přívěsku na klíče po třiceticentimetrový MAXI kaleidoskop.kapalinový kaleidoskopkaleidoskopkrasohled
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 19.05.2017 kamibe
  Měla jsem zálusk na nějaký hlavolam, a protože v našem městě bylo místo, kam jsem mohla zajít, zrušeno, obrátila jsem se na internet. Osobně bych raději zašla do kamenného obchodu. Nákup přes net má výhodu, že ho mohu provést kdykoli, i v pozdních nočních hodinách.
 • 13.05.2017 jolana
  dostala jsem jinou barvu výrobku,než tu co jsem si objednala
 • 25.04.2017 Anonymní
 • 03.04.2017 BLfyzio
  Maximální spokojenost, všem doporučuji!
 • 24.03.2017 Paajii

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací