0,00 Kč

Větřkovice 2011

Vloženo: 28. 10. 2011

Již podeváté se o víkendu 22. a 23. října ve Větřkovicích u Vítkova uskutečnilo setkání sběratelů hlavolamů a kuriozit. Zájemci z řad veřejnosti si mohli vyzkoušet složit jednoduché origami nebo prohlédnout rozsáhlé sbírky, které vystavovatelé přivezli. Krom sběratelů hlavolamů přijali pozvání i sběratelé platebních karet, pohledů, poštovních známek a pivních podtácků. Návštěvníci zjistili, že svět hlavolamů nekončí u ježka v kleci a Rubikovy kostky, ale jde mnohem dál, využívá širokou škálu materiálů, a co do pestrosti nápadů se podobá rozkvetlé jarní louce.
Jako zvláštní hosté se setkání účastnili také rodiče tenistky Petry Kvitové, kteří předvedli sbírku trofejí své talentované dcery.
Setkání sběratelů se těšilo velkému zájmu veřejnosti. Organizátor Dušan Lederer doufá, že si na příští, jubilejní desátý ročník, najde cestu alespoň stejně početný dav nadšenců.

Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 09.12.2016 Tomáš
  Při jednorázovém využití je to téměř dokonalé.
 • 29.11.2016 HELA
  DOPORUČUJI
 • 25.11.2016 kamza69
  doporučuji
 • 24.11.2016 Alia
  Výborný obchod a super výrobky
 • 24.11.2016 Anonymní
  S nákupy maximální spokojenost, vím, že po prvním použití zboží se toto nerozpadne

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací