0,00 Kč

Zlepšete svou paměť - hry a hádanky

Vloženo: 08. 01. 2014

Hlavolam:

Hádanku dej sem, hádanku dej tam!

Hry a hlavolamy stále stejně populární dnes jako kdykoliv předtím. Internet vytvořil celou řadu možností zábavy pro lidi, kteří hledají pro trénink mozku – duševní cvičení, hádanky, testy, hlavolamy a ještě mnohem více . Ve skutečnosti , zůstat duševně zdravý a čilý bylo dlouho považováno  za svatý grál zdravého životního stylu . Hlavolamy , testíky a hádanky jsou obzvláště atraktivní pro lidi , soutěže  , aby lidé hádali  to je přesně to, co je baví . Lékaři , psychologové a pečovatelé obhajují duševní cvičení jako nejlepší formu, jak udržet stáří na uzdě . Není žádným tajemstvím, že bingo bylo oslavováno jako jednu z nejefektivnější paměťových her  pro seniory . Jsou desítky podobných her, které lidem umožní udržet duševní bystrost , zatímco se mají dobře a vesele tráví svůj čas.

Hry a hádanky Galore

Knihkupectví, televizní reklamy a internet jsou plny technik zlepšení paměti, metodik k tomu sloužících a her. Patří mezi ně všechny druhy činností, jako jsou křížovky, 3-D obrázky, Scrabble , bingo, backgammon a ještě mnohem více. V dnešní době, není neobvyklé vidět lidi hrát šachy on-line , není to ani neobvyklého vidět mysl hádanky a mental-robics (jako aerobik) prakticky kamkoliv se podíváte. Úsvit nové doby dorazil a hráči všech druhů her a hlavolamů, jsou zváni k účasti na své oblíbené činnosti ve dne i v noci. Často vše, co je zapotřebí, aby mohli začít,  jsou prostě tři jednoduchá slova – klikni na odkaz - a ty prostě vyhraješ zlatou!Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 25.05.2017 eSTe
  Perfektní servis
 • 19.05.2017 kamibe
  Měla jsem zálusk na nějaký hlavolam, a protože v našem městě bylo místo, kam jsem mohla zajít, zrušeno, obrátila jsem se na internet. Osobně bych raději zašla do kamenného obchodu. Nákup přes net má výhodu, že ho mohu provést kdykoli, i v pozdních nočních hodinách.
 • 13.05.2017 jolana
  dostala jsem jinou barvu výrobku,než tu co jsem si objednala
 • 25.04.2017 Anonymní
 • 03.04.2017 BLfyzio
  Maximální spokojenost, všem doporučuji!

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací