0,00 Kč

Zlepšete svou paměť - hry a hádanky

Vloženo: 08. 01. 2014

Hlavolam:

Hádanku dej sem, hádanku dej tam!

Hry a hlavolamy stále stejně populární dnes jako kdykoliv předtím. Internet vytvořil celou řadu možností zábavy pro lidi, kteří hledají pro trénink mozku – duševní cvičení, hádanky, testy, hlavolamy a ještě mnohem více . Ve skutečnosti , zůstat duševně zdravý a čilý bylo dlouho považováno  za svatý grál zdravého životního stylu . Hlavolamy , testíky a hádanky jsou obzvláště atraktivní pro lidi , soutěže  , aby lidé hádali  to je přesně to, co je baví . Lékaři , psychologové a pečovatelé obhajují duševní cvičení jako nejlepší formu, jak udržet stáří na uzdě . Není žádným tajemstvím, že bingo bylo oslavováno jako jednu z nejefektivnější paměťových her  pro seniory . Jsou desítky podobných her, které lidem umožní udržet duševní bystrost , zatímco se mají dobře a vesele tráví svůj čas.

Hry a hádanky Galore

Knihkupectví, televizní reklamy a internet jsou plny technik zlepšení paměti, metodik k tomu sloužících a her. Patří mezi ně všechny druhy činností, jako jsou křížovky, 3-D obrázky, Scrabble , bingo, backgammon a ještě mnohem více. V dnešní době, není neobvyklé vidět lidi hrát šachy on-line , není to ani neobvyklého vidět mysl hádanky a mental-robics (jako aerobik) prakticky kamkoliv se podíváte. Úsvit nové doby dorazil a hráči všech druhů her a hlavolamů, jsou zváni k účasti na své oblíbené činnosti ve dne i v noci. Často vše, co je zapotřebí, aby mohli začít,  jsou prostě tři jednoduchá slova – klikni na odkaz - a ty prostě vyhraješ zlatou!Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 09.12.2016 Tomáš
  Při jednorázovém využití je to téměř dokonalé.
 • 29.11.2016 HELA
  DOPORUČUJI
 • 25.11.2016 kamza69
  doporučuji
 • 24.11.2016 Alia
  Výborný obchod a super výrobky
 • 24.11.2016 Anonymní
  S nákupy maximální spokojenost, vím, že po prvním použití zboží se toto nerozpadne

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací