0,00 Kč

MATTEL Hra UNO Planes Disney

Hodnocení produktu zákazníky:

 •  
0%
UNO Planes
UNO Planes má stejná pravidla, jako základní hra UNO, jen je obohacena o obrázky z animovaného filmu Letadla.
UNO je americká karetní hra, která měla tak velký úspěch, že se postupně rozšířila do většiny zemí světa. Je velmi podobná české hře Prší, avšak se hraje se speciálním balíčkem karet.
Značka: Mattel
Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
99,00
Objednat:
 
 • UNO Planes

  UNO Planes má stejná pravidla, jako základní hra UNO, jen je obohacena o obrázky z animovaného filmu Letadla.

  UNO je americká karetní hra, která měla tak velký úspěch, že se postupně rozšířila do většiny zemí světa. Je velmi podobná české hře Prší, avšak se hraje se speciálním balíčkem karet.

  Balíček obsahuje 108 karet, z čehož je 100 karet rozdělených do čtyř barev (červená, modrá, žlutá a zelená). Od každé barvy je 25 karet, z nichž je 19 číselných, označených číslicemi 0 až 9, 2 akční karty „vezmi si 2“, 2 akční karty „obrácení“ a 2 akční karty „skok“. Mezi zbývajícími 8 kartami jsou 4 „divoké karty měnící barvu“ a 4 „divoké karty: vezmi si 4“.

  Každý hráč začíná se sedmi kartami, které jsou rozdány na začátku hry. Vrchní karta z tahacího balíčku se sejme a položí lícem nahoru na stůl, jako základ odhazovaných karet, v podstatě jako u Prší. 

  Každý hráč ve svém tahu odhodí kartu, která má stejnou barvu nebo číselnou hodnotu (u číselných karet) nebo symbol (u akčních karet), jako vrchní karta na odhazovací hromádce. Pokud takovou kartu nemá nebo ji nechce odhodit, vezme si vrchní kartu z tahacího balíčku.

  Akční a divoké karty mají zvláštní význam:

  • Táhni 2: následující hráč namísto svého tahu táhne 2 vrchní karty z balíčku.
  • Obrácení: obrátí se směr hry, tedy pokud hráči hráli po směru hodinových ručiček, po odehrání této karty budou hrát proti směru a naopak.
  • Skok: následující hráč přeskočí svůj tah. Je-li odkryta na začátku hry, hráč po levici rozdávajícího je přeskočen a hru začíná až hráč, který je po jeho levici.
  • Divoká karta: může být zahrána na libovolnou kartu. Hráč, který ji zahrál, zvolí jednu z herních barev. Další hráč pak musí zahrát kartu zvolené barvy (nebo divokou). Je-li odkryta na začátku hry, volí barvu hráč, který začíná.
  • Divoká karta „táhni 4“: může být zahrána na libovolnou kartu. Hráč, který ji zahrál, zvolí jednu z herních barev. Další hráč pak si musí namísto svého tahu vzít 4 karty z balíčku.

  Jestliže hráč zahrál svou předposlední kartu, musí říci slovo „Uno“ (což znamená italsky „jedna“) ještě předtím, než se zahraná karta dotkne odhazovací hromádky. Tím upozorní ostatní, že mu na ruce zbývá poslední karta. Pokud na to zapomene, někdo jiný si toho všimne a řekne „Uno“ dříve, než další hráč začne svůj tah (táhne kartu z balíčku nebo vezme kartu z ruky, aby ji zahrál), onen hráč musí za trest táhnout 2 karty.

  Vítězem hry se stává hráč, který se jako první zbaví všech karet.     

  Autorem této hry je Merle Robbin

QR Code

Zašlete nám Vaše dotazy, připomínky a osobní zkušenosti k tomuto produktu.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 09.02.2017 BP
  Doporučila bych tento obchod; zde jsem objevila, co jsem nenalezla v jiných obchodech zaměřených na hry.
 • 04.02.2017 Anonymní
  Perfektní, ráda všem doporučím!
 • 27.01.2017 Anonymní
  Rychlá reakce, vše v pořádku
 • 23.01.2017 Karel Novak
  Koupil jsem a zboží dorazilo. Né úplně v porádku, protože pro balení použil obchodník menší krabici - z té přesahovala krabička sice úzká, ale cca 3cm vyšší - bez jakékoli protekce nárazu atp. Prostě přepravní krabici nedovřeli a oblepili izolepou. Obchodník nepočítá s tím, že chcete mít v pořádku i obal, protože tento chcete dát jako dárek.
 • 13.01.2017 Anonymní

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací