0,00 Kč

LED kostka 3x3x3

Vloženo: 01. 05. 2011

 

Úvod

Multi cube se skládá z 54 LED světel, které mohou zářit v sedmi různých barvách. Na každé ze šesti stran se nachází šest tlačítek, se kterými je možné ovládat čtyři různé hry. Tyto hry procvičí Vaši paměť a reflexy, zkusíte své štěstí nebo si vyřešíte klasickou Rubikovu kostku 3x3x3.

Pro zapnutí kostky je potřeba přepnout na jedné ze stěn tlačítko do polohy ON. Pro vypnutí je nutné tlačítko přepnout do polohy OFF. Pro přepnutí mezi jednotlivými hrami je třeba kostku vypnout a opět zapnout.


 1. Skládání kostky 3x3x3 - modré tlačítko


Kostka napodobuje známou Rubikovu kostku s tím rozdílem, že Multi cube nemá žádné mechanicky pohyblivé části. K posunování barevných polí dochází stiskem příslušných tlačítek.

Rozložení políček je na začátku takové, že každá stěna kostky má jednotnou, ale stěnu od stěny rozdílnou barvu. Jako u klasické kostky je cílem uspořádat náhodně rozházená barevná pole zpět do výchozí polohy. Stisknutím pravého tlačítka se barvy na polích posunou doprava, stisknutím levého tlačítka naopak doleva. Kostka vypadá zajímavě zejména ve tmě, kdy mohou vyniknout pestré barvy.


 1. Hra Reflex - zelené tlačítko


Je jednoduché ji hrát, ale člověk musí být rychlý. Zelená světla jsou neustále v pohybu, září nahodile vždy na jednom z devíti políček a musí být včas pochytána.

Tato hra, stejně jako ostatní s výjimkou Skládání kostky, se odehrává pouze na jedné straně kostky. Ostatní stěny jsou označeny červeně svítícím polem ve středu.

Během hry se políčka náhodně zeleně rozsvěcejí. Hráč musí včas stisknout správné tlačítko nebo světlo zmizí. Pokud se podaří chytit všechna světla, hráč postupuje na vyšší úroveň. Rychlost a počet světel se tím zvyšuje.


 1. Hra Paměť - červené tlačítko


Smyslem této hry je správně si zapamatovat řadu postupně se rozsvěcejících políček. Po jejich zhasnutí je hráčovým úkolem tuto sekvenci bezchybně zopakovat a políčka označit pomocí tlačítek. Pokud byla tlačítka stisknuta ve správném pořadí, hráč postupuje na vyšší a obtížnější úroveň tak dlouho, dokud neudělá chybu. V tom případě se kostka rozsvítí červeně a hra začíná od začátku.


 1. Hra Štěstí - oranžové tlačítko


Tuto hru je možné hrát v jednom až šesti hráčích. Na začátku hry svítí ve středu herní strany jedno bílé světlo. Každý z hráčů postupně stiskne jedno z osmi tlačítek po obvodu. Barva, která potom rozzáří zvolené pole, je takto přiřazena příslušnému hráči. Když všichni hráči získali barvu, je zmáčknuto jedno ze čtyř barevných tlačítek ve středu, čímž začne losování. Políčka se na kostce začnou rychle rozsvěcet, postupně zpomalují až do zastavení. Celá kostka začne blikat ve vylosované barvě hráče, který vyhrál. Pokud se kostka rozsvítí bíle, vyhrála kostka.


Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 21.06.2020 Anonymní
 • 16.06.2020 Anonymní
 • 12.06.2020 Anonymní
 • 09.06.2020 Anonymní
 • 06.06.2020 Anonymní
  bez problémů, doporučuji

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací