0,00 Kč

Hlavolam logický Rubik's Revolution

Hodnocení produktu zákazníky:

  •  
0%
Poprvé v Čechách, hrajete na rychlost, pamatujete si pořadí, soutěžíte spolu.Tato verze vám říká vaše výsledky anglicky, trénuje rychlost, paměť, IQ.
Obsahuje 6 her.
Značka: Rubik Studio
Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
239,00
Objednat:
 

Rubik’s revolution

Zapomeňte na starou pomalu se točící Rubikovku je tady nová RUBIK’S REVOLUTION z dílny samotného Rubika. První rozdíl, že se netočí jednotlivými patry, ale otáčíte celou kostkou. Na červené straně je přepínač ON-OFF (zapnuto- vypnuto) a pokud jej zapnete dostanete všechny instrukce v angličtině. Pak stačí navolit hlasitost a zahrát jednu z šesti úžasných her. Představme si jednotlivých šest her pěkně za sebou.

LIGHT SPEED ™ „Chyť světlo“ je jen o tom chytit světlo, dokud svítí. Prostě se rozsvítí jedna ze šesti stěn a vy máte několik sekund na to zmáčknout tu pravou. Pokud to nestihnete ztrácíte hru a to samé pokud zmáčknete jinou než svítící. Zmáčknutá stěna pak zhasne a vy musíte chytit další. Do 50 zmáčknutí je to legrace ale 450 je světový rekord, interval, po jakou dobu stěna svítí se stále zkracuje.

RAPID RECHARGE ™ „Rychle dobíjej“ Dotykem stěny se stěna malinko nabije. Vy musíte rychle točit celou kostkou a dobíjet všechny stěny. Pokud pak svítí, bylo by to fajn, pokud jedna z nich se vybije a nebude dobitá v časovém limitu končíte.

PATTERN PANIC ™ „Pamatuj vzor“ Stěny před Vámi svítí v určitém pořadí a vy pak máte za úkol toto pořadí zopakovat. S dvěmI stěnami je to hračka, s deseti už pořádný trapiš mozku.

CUBE CATCHER ™ „Chytni kostku“ Stiskněte co svítí, ale pozor pokud zmáčkneš nesvítící končíte. Máte na to půl minuty a samozřejmě může svítit i více světel najednou, což nikdy nevíš předem.

MULTIPLAYER MADNESS ™ „Multihra bláznů“ Vyzvěte své přátele ať se k vám přidají. Když dostanete kostku stiskněte svítící stranu a pošlete ji co nejrychleji dál:-)

CODE CRACKER ™ „Hacker“ Uhádněte správnou posloupnost a to metodou pokus omyl. Pokud se spletete musíte začít od začátku, Zmáčkněte libovolnou stěnu a pokud je první v řadě rozsvítí se, pokud ne zůstane tmavá. Takto se můžete prokousávat logickou řadou ale omyl vás zavede na začátek řady jež má obvykle šest členů. Šest her a to každá zábavnější než předchozí a poprvé u nás. Jedinou šancí jak přestat, je vybít baterky jinak se od toho nezvednete.

Autorem je společnost Rubik’s jež přesně před 33 lety uvedla na trh Rubikovu kostku.

Zašlete nám Vaše dotazy, připomínky a osobní zkušenosti k tomuto produktu.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
  • 21.01.2018 strelenka
    Široký sortiment hlavolamů, vstřícná komunikace, rychlé dodání zboží.
  • 17.01.2018 Martina
  • 16.01.2018 Pavel
  • 16.01.2018 Anonymní
    Skvělá domluva a dokonce mi vyšli vstříc a paní mi to dovezla až na metro a nemusel jsem na osobní vyzvednutí až k nim.
  • 14.01.2018 borka

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací