0,00 Kč

Europark 25.2.2012

Vloženo: 29. 02. 2012

TZ: Odpoledne v OC Europark Štěrboholy patřilo hrám a hlavolamům
 
Hlavolamy nás baví.
A jistě budou bavit i naše návštěvníky. Na tom se shodli zástupci OC Europark Štěrboholy a prodejny Svět her. Rozhodli se proto uspořádat odpoledne plné her a hlavolamů.
Odpoledne v sobotu 25. února 2012 se před prodejnou Svět her v Europarku objevily stánky, u kterých si malí i velcí mohli vyzkoušet nejrůznější hry a hlavolamy z nabídky zdejší prodejny Svět her. Během doby, kdy si zde hráli a lámali si hlavu, se zároveň dozvěděli spoustu zajímavostí, protože moderátor Tomáš Fíla si po celou dobu povídal se známým sběratelem hlavolamů RNDr. Jaroslavem Flejberkem.
Víte například, jaký je vztah hlavolamů a her? „Hlavolam je hra pro jednoho a hra je vlastně hlavolam pro více zúčastněných,“ říká dr. Flejberk, v tomto oboru skutečně odborník na slovo vzatý.
Návštěvníci si mohli zasoutěžit se známými a oblíbenými hlavolamy – ježkem v kleci a Rubikovou kostkou. Ti nejlepší si za odměnu odnesli zábavné stolní hry. A všichni si také mohli s 20% slevou zakoupit hry a hlavolamy z nabídky prodejny Svět her.
Marketingová manažerka Europarku Petra Pořízková byla s akcí spokojená: „Je vidět, že návštěvníci přišli na tuto akci cíleně a že se zde baví. Mohou si na všechny hry a hlavolamy sáhnout, vyzkoušet si je. Mají rádi interaktivní činnosti, navíc mohou i vyhrát, což je motivuje. My jako obchodní centrum zaměřené na rodiny s dětmi zařazujeme do programu různé volnočasové aktivity, třeba divadélka, ale i různé worshopy – vánoční nebo velikonoční. Tato akce naši nabídku dobře doplnila. Myslím proto, že odpoledne plné her a hlavolamů by se mohlo opakovat, jako vhodný termín kromě tohoto předjarního vidím brzký podzim, tedy dobu, kdy se děti vracejí do školy.“
 
Lada Sitová
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
  • 11.05.2018 Anonymní
  • 08.05.2018 Eva K.
  • 07.05.2018 Marseee
  • 24.04.2018 jarzeip
  • 23.04.2018 Zuzana

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací