0,00 Kč

Hry a zábava

Vloženo: 03. 07. 2012

Hravá oslava

Životní jubileum je pro většinu lidí příležitostí k oslavě, na kterou pozvou své přátele. Pro někoho ale bývá i důvodem k zamyšlení. Spojit věci zdánlivě se vylučující, tedy oslavu s přemýšlením a lámáním hlavy, napadlo známého českého sběratele hlavolamů Jaroslava Flejberka.

Perfektní zázemí pro setkání skupiny oslavenců a gratulantů z řad bývalých spolužáků našel v hotelu garni Petra na Slapech (Ždáň). Na přelomu dubna a května se zde sešli pod heslem „I dospělí si mohou hrát“.
Nejrůznější hlavolamy představovaly výzvu pro hloubavé, kteří je mohli řešit od snídaně až do večerního posezení na terase. Zkrátka – pokud tady někoho bolela hlava, pak to bylo většinou z poněkud jiných důvodů než při běžném průběhu oslav :).
Krásné počasí umožnilo zařadit i sportovní hry z nabídky hotelu, ať již stolní tenis nebo oblíbený minigolf. Nejúspěšnější golfisté si odnesli cenu – samozřejmě v podobě hlavolamu.
A pohrát si mohli zúčastnění dokonce i během pěšího výletu do Štěchovic – tentokrát díky zábavným úkolům na nedávno vyznačeném vycházkovém okruhu.

Domů si všichni odváželi nejen dobrou náladu a spoustu zážitků, ale také hlavolamy. Nejen ve formě drobné pozornosti pro hosty, ale třeba i jako zajímavý dárek pro někoho z blízkých, k jehož výběru a zakoupení je inspirovala právě osobní zkušenost s řešením hlavolamů během pobytu.

Lada Sitová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 12.07.2018 Anonymní
  Nemám žádné negativní zkušenosti. Po objednání došla výzva k platbě. Po zaplcení opět informace o expedici a doručení. Doručení za 2 dny. Spokojenost.
 • 10.07.2018 Anonymní
  ok
 • 10.07.2018 Anonymní
  + ... zajímavý sortiment zboží, byť ne zrovna pro mne (objednával jsem jinde již nedostupnou knihu, jež s tématikou jistým způsobem souvisela - ... --
 • 28.06.2018 Anonymní
 • 28.06.2018 Anonymní

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací