0,00 Kč

Hanayama Galaxy

Vloženo: 16. 02. 2015

Chcete se dozvědět něco více o novém hlavolamu Galaxy od firmy Hanayama? Přečtěte si, co si o jeho vzoru myslí RNDr. Jaroslav Flejberk. 

No složit dva hřebíky je o trochu těžší, pokud tam máte nějaké kuličky nebo něco dalšího, co vám brání vyndání. Ano pak se z problému kategorie lehká stává problém o trochu složitější. Ale dovedete si představit hřebíky tři v sobě?

 

Hřebíky

Já ne – ale to není ten problém. Čtyři hřebíky v sobě by pak byl úctyhodný výkon. Neb by si stále překáželi a nešly do sebe či od sebe.  

 

 

Bram Cohen měl v roce 2013 podobnou myšlenku. Jak z jednoduchého hlavolamu vyrobit složitý. To není tak jednoduché, jak se zdá, ale povedlo se mu to. Pokud jeho jméno trochu znáte, tak z jiné oblasti je to jeden z tvůrců Bittorrentu. Takže velmi otevřená hlava na všechno, co si usmyslí. Nedal pokoj a dnešní podoba hlavolamu Galaxy už nepřipomíná ty hřebíky, ale můžete je v tom vidět.

                Hlavolam jsem měl rozložený za patnáct minut, ale trvalo mi více jak 4 hodiny jej zaplést zpět. Teprve po dvou hodinách, jsem si všiml že dva a dva dílky jsou různé – máme dvě dvojice jež musím současně zavlékat do sebe. Ale to už příliš napovídám. Připravte si stopky a jsem zvědavý zda mne pokoříte.

GALAXYHry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
  • 15.07.2020 Anonymní
  • 11.07.2020 Anonymní
  • 06.07.2020 Anonymní
  • 21.06.2020 Anonymní
  • 16.06.2020 Anonymní

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací