0,00 Kč

Kaleidoskopy a krasohledy

Vloženo: 08. 11. 2009

Každý se s nimi už nejméně jednou setkal. Ať už jako děti ve školní družině nebo pak jako dospělí při vyklízení krabic z půdy. Zvenčí mohou vypadat různě co do velikosti i vzhledu, nejkrásnější na nich ale je nahlédnutí dovnitř. Otevře se pohled do nekonečného světa barevných sklíček a zrcadel nebo na několikanásobně roztříštěný obraz, který je před Vámi.
Řeč je o kaleidoskopech a krasohledech. V obou případech tvoří tělo kouzelné hračky tělo z plastu nebo tvrdého papíru.
Obraz v krasohledu připomíná pohled skrz oko mouchy, je mnohokrát rozložený soustavou zrcadel, která jsou uvnitř tubusu.
Kaleidoskopy v sobě také skrývají optickou soustavu zrcadel, zobrazují ale rozložený obraz barevných střípků a třpytek, které se ve víčku pohybují.
Existují kapalinové kaleidoskopy, kde korálky padají v zatavené trubičce naplněné olejem, nebo suché kaleidoskopy, kde se barevné kuličky otáčením pohybují v dutém víčku.
Kaleidoskopy a krasohledy se vyrábí v několika velikostech od pěticentimetrového přívěsku na klíče po třiceticentimetrový MAXI kaleidoskop.kapalinový kaleidoskopkaleidoskopkrasohled
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
  • 11.05.2018 Anonymní
  • 08.05.2018 Eva K.
  • 07.05.2018 Marseee
  • 24.04.2018 jarzeip
  • 23.04.2018 Zuzana

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací