0,00 Kč

Nabídka pro učitele

Vloženo: 05. 08. 2017

TATO AKCE JIŽ NEPLATÍ

Již několik let pořádáme výstavu Hry a hlavolamy a letos to bude už 23. ročník. Prostřednictvím tohoto článku bychom tak rádi pozvali kantory základních škol a nižších ročníků víceletých gymnázií k návštěvě naší výstavy.

Na výstavě Vás čeká mnoho zábavy. Bude tu připravena velká herna deskových, společenských či karetních her. Dále bohatá výstava hlavolamů z celého světa i hlavolamové workshopy a samozřejmě nebudou chybět ani přednášky o různých hlavolamech a hrách.

My Vám jako učitelům chceme nabídnout vstup na výstavu zdarma a následně Vám zde také poskytneme materiály o hlavolamech a hrách od vybraných firem, které se výstavy účastní. V nich naleznete ve stručnosti, o jaké produkty se jedná, pro jakou věkovou skupinu jsou vhodné nebo jakou dovednost konkrétně rozvíjejí.

Výstava se bude konat čtyři dny 13. – 16. září 2017 (středa až sobota) na Novoměstské radnici na Karlově náměstí. Otevírací doba výstavy je následující:

  • středa a čtvrtek: 8:00 – 18:00
  • pátek: 8:00 – 20:00
  • sobota: 10:00 – 18:00

Pokud si návštěvu naplánujete na čtvrtek odpoledne čeká na Vás speciální program, kterého se můžete zúčastnit, a kterým Vás osobně provede RNDr. Jaroslav Flejberk.

Během výstavy, z obdržených materiálů či přednášek můžete načerpat inspiraci a poté pak například ve Vaší škole vytvořit Klub logických her či jen obohatit svou výuku. Hry mohou být velice vhodným nástrojem pro rozvoj a podporu různých dovedností dětí. Většina her navíc může rozvíjet i více složek osobnosti. Mimo jiné může děti naučit komunikovat s ostatními či naučit je prohrávat i vyhrávat. Mnoho žáků může takové rozptýlení preferovat více než-li například různé exkurze do muzeí apod.

Naši nabídku tedy mohou využít učitelé, pro které bude připravený program na cca 45 minut během kterého si mohou vyzkoušet různé hry a hlavolamy a poté budou mít možnost si cokoliv sami vyzkoušet. Zároveň od nás také obdrží různé slevové poukazy na hry zakoupené na místě a také slevu na objednávku přes e-shop.

Pokud jste se ještě nestihli přihlásit a chcete, kontaktujte

Annu Flejberkovou

e-mail: marketing.flejberk@gmail.com

telefon: 774 940 606

 

 Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
  • 15.07.2020 Anonymní
  • 11.07.2020 Anonymní
  • 06.07.2020 Anonymní
  • 21.06.2020 Anonymní
  • 16.06.2020 Anonymní

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Ochrana osobních údajů

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací