0,00 Kč

PERPLEXUS - Super COOL překvapení - Kapitola 1. Historie

Vloženo: 04. 12. 2010

"Ač si hlavolamy už do sbírky nekupuji, tuhle musím mít" uvedl ředitel Pavel Hofrichter.

Historie

Koncept hlavolamu PERPLEXUS byl vytvořen učitelem prostorového designu Michaelem McGinnisem v pozdních 70. letech minulého století jako umělecký projekt. Michael si představoval, že tento projekt by mohl být hračkou. Neměl však ani tušení, že této vizi bude trvat desetiletí než se dostane na trh hraček.

Po téměř 20 let, se Michael setkal s vynálezci ze společnosti KID Group, jedné z předních inovačních firem v odvětví hraček. Spolu vypracovali návrh, který by byl vhodný pro spotřebitele. Po dokončení byli konečně připraveni a první verze hlavolamu byla prodávána pod názvem Superplexus.

 

Přes mnoho zvratů a obratů v odvětví hraček se Superplexus zamotal do změn - a nakonec byl jako projekt opuštěn v takovém stavu v jakém byl započat. Ale to není konec příběhu ...

V roce 2008 skupina nadšenců kontaktovala sopolečnost KID Group s požadavkem licencovat havolam Superplexus. Vznikla tak společnost Busy Life, LLC, která  získala práva pro Superplexus a přinesla na svět PERPLEXUS v jeho současné podobě.

V roce 2009 na veletrhu hraček v New Yorku, Busy Life, LLC vytvořil distribuční partnerství s kanadskou společností ta okamžitě propadla okouzlení hlavolamu Perplexus a nyní jej distribuuje po celém světě. Reakce obchodníků a spotřebytelů byla úžasná. Busy Life, KID Group a Michael McGinnis nyní úzce spolupracují na vývoji inovativních produktů, které budou brzy k dispozici.

Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 18.03.2018 Anonymní
  Velmi rychlé doručení zboží.
 • 13.03.2018 Anonymní
  Vše v pořádku, děkuji.
 • 27.02.2018 Anonymní
  výborná komunikace, vše OK
 • 26.02.2018 Lucia
 • 22.02.2018 Anonymní
  Přehlednost. Rychlost.

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilek



Platby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací