0,00 Kč

ETERNITY 2 Stopa II 72 dílků

Hodnocení produktu zákazníky:

 •  
70%
Stopa k hlavní hře jež stále hledá řešení
Značka: UK
Záruka: 24 měsíců
Doprava: Ceník dopravného
Dostupnost: Skladem
Vaše cena:
464,00
Objednat:
 

Úkol: složit všech 72 dílků 

Obtížnost: neřešitelné

Výrobce: TOMY UK Ltd.

Autor: Christopher Monckton

Materiál: karton

Návod kompletně v češtině,

Blahopřejeme! Připraveni?

Eternity II má 256 očíslovaných dílků. Vyjměte všechny dílky z balení a zkontrolujte, zda máte všechna čísla 1 – 256. V případě chybějících dílků prosím navštivte www.EternityII.com. Prosím zaregistrujte své puzzle ETERNITY II a pomocná puzzle na www.EternityII.com.

Jak vyřešit Eternity II

 • Umístěte startovací dílek na správné místo
 • Sestavte všechny dílky puzzle do čtverce
 • Šedé dílky musí rámovat okraj
 • Každé dvě sousedící strany  musí vzájemně navazovat
 • Udělejte to jako první a získáte 2 milliony dolarů!

Umístěte startovací dílek č. 139 na označené políčko na hrací ploše. Skládejte puzzle tak, aby barvy a symboly na každých dvou sousedících stranách vzájemně navazovaly. Šedé části dílků musí vytvářet vnější okraj.
Pokud máte hotovo, prosím, vyplňte přihlášku, kterou najdete v balení nebo ji stáhnete z www.EternityII.com. Do horní části formuláře do kolonky 1 uveďte své jméno, věk, adresu a telefonní číslo, na kterém jste během dne k zastižení.

Jak zapisovat skóre?
 Do oválů mezi buňkami označte každý pár stran, které navzájem odpovídají (barvy a symboly musí na sebe navazovat na dvou sousedících stranách dílků). Ovály mezi buňkami, které sobě neodpovídají, ponechte neoznačené. Spočítejte, kolik oválů jste zatrhli. Vaše skóre (maximum 480) je součtem správně spárovaných stran. Napište své skóre do kolonky 2 na formuláři nahoře vpravo. Do každé buňky zapište a podtrhněte číslici dílku, který jste umístili na příslušné místo.
 Společnost Tomy UK Ltd. vyplácela odměnu 2.000.000,- USD (amerických dolarů) nebo její ekvivalent dle běžného směného kurzu zasilateli první platné přihlášky s maximálním skóre 480 spárovaných stran dílků, došlé v termínu od uvedení výrobku do prodeje dne 28. července 2007 do poledne GMT (Greenwichského času) dne 31. prosince 2010 (lhůta nebyla prodloužena podle uvážení společnosti Tomy, pokud nebude nalezeno řešení), se všemi 256 dílky puzzle ETERNITY II sestavenými do čtverce 16 x 16 dílků tak, že startující dílek je umístěn na označeném políčku na herní ploše, všechna šedá pole tvoří rám a všechny barvy a symboly na každé straně každého dílku jsou identické s těmi, se kterými bezprostředně sousedí.
Puzzle Stopy

Nyní již odměna neplatí.

Zašlete nám Vaše dotazy, připomínky a osobní zkušenosti k tomuto produktu.

Jméno:
Email:
Text vzkazu:
 
Hry a hlavolamy - Maloobchod, hlavolamy, deskové hry, ježek v kleci, rubikova kostka, puzzle, šachy, dřevěné hlavolamy. Osobní odběr po dohodě na telefonu 608702146
Nabídka obchodu
Newsletter
Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?:

Ověřeno zákazníky
 • 12.07.2018 Anonymní
  Nemám žádné negativní zkušenosti. Po objednání došla výzva k platbě. Po zaplcení opět informace o expedici a doručení. Doručení za 2 dny. Spokojenost.
 • 10.07.2018 Anonymní
  ok
 • 10.07.2018 Anonymní
  + ... zajímavý sortiment zboží, byť ne zrovna pro mne (objednával jsem jinde již nedostupnou knihu, jež s tématikou jistým způsobem souvisela - ... --
 • 28.06.2018 Anonymní
 • 28.06.2018 Anonymní

Další recenze našich zákazníků

Hry a hlavolamy

Kontaktujte nás:

Telefon: +420 608 702 146

E-mail: jflejberk@seznam.cz

Informace

Doprava a platba

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamace

Výměna zboží

Odstoupení od kupní smlouvy

Sledování zásilekPlatby

 

Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací